Optika Helios - Nitra - Okuliare Optika Helios - Nitra - Logo
Dioptrické rámy  |  Slnečné okuliare  |  O nás  |  Vyšetrenie zraku  |  Služba express  |  Ponúkame  |  Kontakt
20.06.2018 5:35
Dnes má meniny Valéria

O NÁS

Spoločnosť OPTIKA HELIOS, s.r.o. vznikla v roku 2008. Sme ešte pomerne mladá optika, ale prístupom našich optických zamestnancov, ktorí majú v oblasti očnej optiky už skoro dvadsaťročnú prax, sa snažíme našim klientom všetkých vekových kategórií ponúknuť odborné optické služby.

Ponúkame široký sortiment dioptrických okuliarov, slnečných okuliarov, slnečných dioptrických okuliarov,okuliarových šošoviek, kontaktných šošoviek a doplnkového tovaru.

K našim klientom máme korektný a individuálny prístup na základe ich požiadaviek.Snažíme sa vždy kvalifikovane poradiť a ponúknuť moderné výrobky a služby podľa potrieb zákazníkov.

0ptika Helios je vybavená špičkovou oftalmologickou technikou. Vyšetrenie vykonáva diplomovaný špecialista - očný optik, optometrista. Vyšetruje zrakovú ostrosť do diaľky, zrakovú ostrosť do blízka a meria očný tlak. Meranie očného tlaku je veľmi dôležité, aby sa vylúčilo ohrozenie oka zeleným zákalom.

Pracovníci optiky klientom poradia a vyberú vhodné okuliarové rámy a taktiež doporučia podľa očnej vady správny typ okuliarových šošoviek.

Dielňa je vybavená plnoautomatickým bezšablónovým brusom, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu zábrusu všetkých druhov okuliarových šošoviek.

Skúste vstúpiť do našich priestorov. Dúfame, že Vás o našej odbornosti presvedčíme.KONTAKTUJTE NÁS

Tel.č.: 037/651 11 11
Mobil: 0902 596 364
E-Mail: annagalova@gmail.com

Adresa:
Optika Helios, s.r.o.
Coboriho 1
949 01 Nitra

Otváracie hodiny:

pondelok - piatok:
8:00-13:00 (obed) 14:00-17:00

sobota: NA OBJEDNÁVKU

Optika Helios - Poisťovne